Skóra naturalna

Skóra naturalna jest to skóra wyprawiana tradycyjnymi metodami z użyciem garbników roślinnych takich jak Quebracho i Mimosa. Skóry roślinne naturalne charakteryzują się znakomitą wytłaczalnością, gładkim szlachetnym licem, sztywnością oraz bardzo dobrą chłonnością farb, wosków i innych środków do wykończenia. Skóra naturalna i jucht idealnie nadaje się do kaletnictwa, produkcji pochw na noże, pasków, torebek, portfeli oraz innych akcesoriów.

Skóra naturalna Jucht

Skóry naturalne roślinne / juchty dostępne są jako:

– połówki, boki, krupony, szczupaki oraz skórki cielęce w całości.

Grubości dostępne w przedziale od 1 mm do 6 mm a dla skór cielęcych od 0,4 do 2 mm

Nasze skóry roślinne świetnie się nadają do ręcznego barwienia oraz wykańczania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii gdzie znajdują się zdjęcia skór roślinnych jak i również gotowych produktów z naszej skóry.

Skóra roślinna czarna oraz barwiona

Skóry roślinne / juchtowe crusty w kolorze czarnym, brąz lub innym dostępne są jako:
– połówki, boki, krupony, szczupaki oraz karki.

Grubości dostępne w przedziale od 1 mm do 6 mm.
Przy zamówieniu powyżej 40m2 kolor dopasujemy indywidualnie.

Posiadamy skóry które są przebarwione na wskroś lub tylko powierzchownie. Nasze skóry roślinne idealnie nadają się do ręcznego barwienia oraz wykańczania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii gdzie znajdują się zdjęcia skór roślinnych jak i również gotowych produktów z naszej skóry.

Skóra roślinna wykańczana

Skóry roślinne / juchtowe wykańczane w kolorze czarnym, brąz lub innym dostępne są jako:
– połówki, boki, krupony, szczupaki oraz karki.

Skóry wykańczamy jedno lub dwustronnie. Nasze wykończenie posiada wysoką odporność na ścieranie. Skóry nadają się do produkcji pasków.

Grubości dostępne w przedziale od 2 mm do 4 mm.
Przy zamówieniu powyżej 40m2 kolor dopasujemy indywidualnie.

Posiadamy skóry któe są przebarwione na wskroś lub tylko powierzchownie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii gdzie znajdują się zdjęcia skór roślinnych jak i również gotowych produktów z naszej skóry.

Scroll to Top